Zasady współpracy w zakresie windykacji

Warunki współpracy ustalane są każdorazowo z Klientem i zależą od nakładu pracy przy realizacji zlecenia oraz stopnia skomplikowania sprawy.

Stosujemy następujące rodzaje rozliczeń:

  1. stawki godzinowe – wysokość wynagrodzenia Kancelarii uzależniona jest od liczby przepracowanych godzin oraz wysokości stawki godzinowej ustalonej indywidualnie z Klientem,
  2. wynagrodzenie ryczałtowe – stałe wynagrodzenie miesięczne
  3. wynagrodzenie prowizyjne pobierane po odzyskaniu należności.
  4. w przypadku reprezentowania Klienta przed sądem (o ile nie jest to objęte ustalonym wspólnie wynagrodzeniem o charakterze ryczałtowym) stosowane są przez nas stawki wynikające z rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 września 2002 r. w sprawie opłat za czynności adwokackie.
about

Więcej informacji oraz szczegółową wycenę usług windykacyjnych Kancelarii mogą Państwo uzyskać kontaktując się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub korzystając z zakładki "wycena windykacji on-line", znajdującej się na stronie internetowej Kancelarii.

Windykacja należności

Windykacja należności przez kancelarie prawną to nie tylko większa szansa na odzyskanie długów. To również pewność, że wszystkie podjęte działania mieszczą się w granicach obowiązującego prawa.

sprawdź, od czego zacząć

Bezpłatna wycena windykacji

Wyceń koszty odzyskania swojej wierzytelności nie wychodząc z domu. Przekaż nam komplet informacji na temat długu. Zupełnie bezpłatnie wycenimy koszty windykacji.

Wypełnij formularz

Pełny zakres windykacji

Nieodpowiednia godzina?

Zostaw swoje dane - oddzwonimy