mecenas Dariusz Staniszewski

DARIUSZ STANISZEWSKI – ADWOKAT

Założyciel kancelarii z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze podmiotów gospodarczych. Wpisany na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie. W ramach swojej praktyki zawodowej specjalizuje się m.in. w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego. Bogate doświadczenie zawodowe w doradztwie z zakresu prawa spółek i prawa gospodarczego, w tym doradztwa prawnego dotyczącego umów handlowych zdobywał jako prawnik w Kancelarii Prawniczej Janowski Kulczycki Puławska S.c.. Jest specjalistą od spraw rejestrowych spółek, fundacji i stowarzyszeń. Reprezentuje klientów kancelarii w sporach sądowych z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego. Ponadto zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego (w tym windykacją długów), rodzinnego (sprawy o rozwód i podział majątku wspólnego), ustawy o usługach turystycznych (spory sądowe z biurami podróży) oraz występuje jako obrońca w sprawach karnych. Prowadzi sprawy klientów indywidualnych oraz osób prawnych.

adwokat Izabela Staniszewska

IZABELA STANISZEWSKA - ADWOKAT

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z kilkoma warszawskimi kancelariami prawniczymi. Jest adwokatem, który specjalizuje się w sprawach karnych, reprezentując klientów jako obrońca, jak również pełnomocnik pokrzywdzonych, występując w charakterze oskarżyciela posiłkowego. Pani Mecenas posiada duże doświadczenie w sprawach karnych, broniąc oskarżonych we wszystkich etapach postępowania karnego. Ponadto adw. Izabela Staniszewska zajmuje się również obsługą wspólnot mieszkaniowych oraz sprawami z zakresu prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego oraz prawa przewozowego. Reprezentuje klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców w postępowaniach sądowych oraz administracyjnych.

ANNA OGONOWSKA-KRÓL - ADWOKAT

Jest wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, karnego, spółdzielczego, rodzinnego i opiekuńczego oraz w zagadnieniach prawa pracy. Reprezentuje klientów w sporach sądowych m.in. z zakresu prawa cywilnego jak również prawa rodzinnego, w tym licznych sprawach dotyczących rozwodów, roszczeń alimentacyjnych oraz podziału majątku.

KINGA LESZOSKA – RADCA PRAWNY

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Odbyła aplikację radcowską i jest wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie. Specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych oraz w prawie cywilnym. W swojej praktyce zawodowej zajmuje się bieżącą obsługą przedsiębiorców i osób fizycznych, w tym windykacją należności, przygotowywaniem i opiniowaniem umów cywilnoprawnych oraz wsparciem merytorycznym w zakresie prawa pracy. Posiada doświadczenie procesowe w zakresie reprezentowania klientów przed sądami.

ANNA MIZIOŁOWSKA - RADCA PRAWNY

Jest doświadczonym prawnikiem z wieloletnim stażem pracy w Kancelarii Prawniczej Janowski Kulczycki Puławska S.c.. Jest wpisana na listę radców prawnych, prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Olsztynie. Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego oraz prawa administracyjnego, reprezentując klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców przed sądami powszechnymi oraz organami administracji publicznej.

MAGDALENA SZAJDUK – ADWOKAT

Jest absolwentką Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie, który ukończyła z wynikiem bardzo dobrym. W 2013 roku pozytywnie zdała egzamin na aplikację adwokacką, by od 1 stycznia 2014 roku rozpocząć aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie pod patronatem adwokata Dariusza Staniszewskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała już w czasie studiów prawniczych, współpracując z kancelariami prawniczymi. Zdobyła wówczas wiedzę i doświadczenie w dziedzinie szeroko pojmowanego prawa cywilnego, gospodarczego (w tym również windykacji należności), czy procedury cywilnej. Z Kancelarią adwokata Dariusza Staniszewskiego jest związana od grudnia 2013 roku. W Kancelarii zajmuje się przede wszystkim prawem cywilnym, w tym windykacją długów, prawem karnym oraz prawem rodzinnym. Wykorzystując zdobyte doświadczenie uczestniczy również w procesach cywilnych i karnych. Wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie.

DAGMARA PLEWKA – ADWOKAT

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2018 roku adwokat wpisana na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z kancelariami prawniczymi. Z naszą kancelarią współpracuje od 2015r. Posiada bogate doświadczenie w dziedzinie prawa cywilnego, gospodarczego (w tym również windykacji należności), czy procedury cywilnej. Specjalizuje się przede wszystkim w prawie cywilnym, gospodarczym, windykacji długów oraz prawie rodzinnym.

KLAUDIA SZABŁOWSKA – ADWOKAT

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z warszawskimi kancelariami prawniczymi. Specjalizuje się w zagadnieniach z obszaru prawa cywilnego, prawa gospodarczego, ochrony danych osobowych oraz postępowań sądowych. Posiada szerokie doświadczenie w opracowywaniu opinii i ekspertyz prawnych, sporządzaniu i opiniowaniu umów, a także doradztwie obejmującym wszelkie aspekty prawne związane z bieżącą działalnością podmiotów gospodarczych. Reprezentuje Klientów w sporach sądowych z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego. W ramach wdrożenia obowiązków wynikających z Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych prowadziła szkolenia i wspomagała wiele firm.

DZIEDZINY PRAWA, W KTÓRYCH POMOŻEMY

Nasza kancelaria prawna zajmuje się wieloma dziedzinami prawa, dotyczącymi zarówno osób indywidualnych, małych i średnich firm, jak i dużych instytucji międzynarodowych.

Nieodpowiednia godzina?

Zostaw swoje dane - oddzwonimy