Pomóż nam wycenić Twoją wierzytelność

W celu otrzymania szacunkowych kosztów windykacji należności przez Kancelarię, uprzejmie proszę wypełnić i przesłać poniższy formularz. W ciągu 2 dni roboczych na wskazany w formularzu adres email wierzyciela otrzymają Państwo przybliżone koszty windykacji swojej należności. Do wyceny kosztów mogą być zgłaszane wyłącznie wierzytelności własne, istniejące, bezsporne i wymagalne. Kancelaria zastrzega sobie prawo do odmowy wyceny kosztów windykacji należności bez podania przyczyny odmowy.z dnia 28 września 2002 r. w sprawie opłat za czynności adwokackie.

Wycena kosztów odzyskania wierzytelności ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego oraz innych przepisów.

Forma prawna Dłużnika

osoba fizyczna
działalność gospodarcza
spółka cywilna
spółka jawna
spółka z o.o.
spółka partnerska
spółka komandytowa
spółka akcyjna
przedsiębiorstwo państwowe
spółdzielnia
stowarzyszenie
fundacja
inna

Należność wynika z

niezapłaconych faktur
pożyczki
umowy
weksla
noty odsetkowej
wyroku / nakazu zapłaty
czynsz
inne

Stan prawny

przed postępowaniem sądowym
w trakcie postępowania sądowego
prawomocny nakaz zapłaty/wyrok
w trakcie postępowania egzekucyjnego
nieskuteczna egzekucja komornicza

Zabezpieczenie

weksel
zastaw
cesja
hipoteka
inne
brak

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r – RODO, przez Administratora tj. Adwokat Dariusz Staniszewski Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie, ul. Solec 38 lok. 203, w celu niezbędnym do korzystana z usługi wycena windykacji. Podanie danych jest dobrowolne i nie będzie wykorzystywane do innych celów np. marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Administratorem.

tak
nie

Niniejszym dobrowolnie wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie informacji związanych z usługą wycena windykacji za pośrednictwem poczty elektronicznej (w tym e-mail) przez, Adwokat Dariusz Staniszewski Kancelaria Adwokacka z siedzibą w Warszawie, ul. Solec 38 lok. 203, dla celów wykonania zlecenia usługi wyceny windykacji, zgodnie z ustawą z dnia 26 sierpnia 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

tak
nie

Pełny zakres windykacji

PRACA KANCELARII W CZASIE ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO

Pragniemy Państwa zapewnić, iż w tym szczególnym czasie nasza kancelaria pracuje i służy pomocą. Jedyną zmianą jest sposób kontaktu. Ponizej prezentujemy najlepsze warianty uzyskania pomocy prawnej.

E-PORADA PRAWNA

Bez wychodzenia z domu. Korzystając z naszego formularza, zgłoś problem. Wszystkie sprawy załatwimy elektronicznie.

sprawdź, od czego zacząć

Porada telefoniczna lub Skype

Problem jest bardzo złożony lub preferujesz kontakt "osobisty". Nie ma problemu - zadzwoń - pomożemy

zadzwoń: 22 458 23 40