Postępowanie egzekucyjne w windykacji

Postępowanie egzekucyjne obejmuje przygotowanie dokumentów i informacji o dłużniku koniecznych do wszczęcia egzekucji. Kancelaria w ramach tego etapu windykacji przygotowuje wniosek o wszczęcie egzekucji i kieruje sprawę do Kancelarii Komorniczej. Ponadto Kancelaria prowadzi nadzór nad przebiegiem postępowania egzekucyjnego i wspiera działania komornika posiadanymi informacjami na temat dłużnika.

W celu rozpoczęcia współpracy z kancelarią w zakresie tego etapu windykacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy również do skorzystania z dedykowane formularza bezpłatnej wyceny windykacji. Uzyskanie wyceny nic nie kosztuje, a może zaowocować nawiązaniem współpracy.

Nasza kancelaria adwokacka świadczy również pomoc prawną w zakresie windykacji dotyczącej pozostałych etapów postępowań (sądowego oraz polubownego).

postępowanie egzekucyjne

Windykacja należności

Windykacja należności przez kancelarie prawną to nie tylko większa szansa na odzyskanie długów. To również pewność, że wszystkie podjęte działania mieszczą się w granicach obowiązującego prawa.

sprawdź, od czego zacząć

Bezpłatna wycena windykacji

Wyceń koszty odzyskania swojej wierzytelności nie wychodząc z domu. Przekaż nam komplet informacji na temat długu. Zupełnie bezpłatnie wycenimy koszty windykacji.

Wypełnij formularz

Pełny zakres windykacji

PRACA KANCELARII W CZASIE ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO

Pragniemy Państwa zapewnić, iż w tym szczególnym czasie nasza kancelaria pracuje i służy pomocą. Jedyną zmianą jest sposób kontaktu. Ponizej prezentujemy najlepsze warianty uzyskania pomocy prawnej.

E-PORADA PRAWNA

Bez wychodzenia z domu. Korzystając z naszego formularza, zgłoś problem. Wszystkie sprawy załatwimy elektronicznie.

sprawdź, od czego zacząć

Porada telefoniczna lub Skype

Problem jest bardzo złożony lub preferujesz kontakt "osobisty". Nie ma problemu - zadzwoń - pomożemy

zadzwoń: 22 458 23 40

Nieodpowiednia godzina?

Zostaw swoje dane - oddzwonimy