Nasza Kancelaria

Głównym przedmiotem działania Kancelarii Adwokackiej, którą prowadzę jest kompleksowa obsługa polskich i zagranicznych podmiotów we wszystkich aspektach dotyczących ich działalności gospodarczej.

Kancelaria zajmuje się także doradztwem prawnym świadczonym na rzecz osób fizycznych oraz instytucji realizujących swoje cele statutowe inne, niż działalność gospodarcza. Są to fundacje i stowarzyszenia.

Świadczona przez Kancelarię obsługa prawna obejmuje tak doradztwo prawne jak i zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Kancelaria uczestniczyła w zakładaniu spółek prawa handlowego, w tym spółek z udziałem zagranicznym. Ponadto Kancelaria prowadzi również bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych, obejmującą m.in. przygotowywanie i zawieranie różnorodnych umów w zakresie zatrudnienia, umów kupna, dzierżawy czy najmu nieruchomości, umów handlowych, sprawy zgłoszeń w odpowiednich organach i urzędach.

W swej codziennej praktyce zajmujemy się m.in. szeroko rozumianymi zagadnieniami prawa cywilnego, handlowego, czy problematyką prawa pracy. Staramy się, aby nasi klienci mogli uzyskać pomoc prawną we wszystkich dziedzinach prawa z jakimi spotykają się oni w ramach swej działalności. Z uwagi na udział w prowadzonych postępowaniach sądowych Kancelaria posiada stosowne doświadczenie w tym zakresie oraz niezbędną znajomość realiów polskiego wymiaru sprawiedliwości.

Kancelaria stale współpracuje z kilkoma Kancelariami Prawniczymi zajmującymi się pełną obsługą przedsiębiorcówaStała współpraca adwokatów i radców prawnych gwarantuje profesjonalne zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

mecenas Dariusz Staniszewski

Windykacja należności

Windykacja należności przez kancelarie prawną to nie tylko większa szansa na odzyskanie długów. To również pewność, że wszystkie podjęte działania mieszczą się w granicach obowiązującego prawa.

sprawdź, od czego zacząć

Bezpłatna wycena windykacji

Wyceń koszty odzyskania swojej wierzytelności nie wychodząc z domu. Przekaż nam komplet informacji na temat długu. Zupełnie bezpłatnie wycenimy koszty windykacji.

Wypełnij formularz

DZIEDZINY PRAWA, W KTÓRYCH POMOŻEMY

Nasza kancelaria prawna zajmuje się wieloma dziedzinami prawa, dotyczącymi zarówno osób indywidualnych, małych i średnich firm, jak i dużych instytucji międzynarodowych.

Stała obsługa prawna - Korzystne pakiety

Klienci indywidualni
Klienci indywidualni
od 750PLN*

Pakiet ten jest adresowany do osób fizycznych, którzy za niewielką miesięczną opłatą mogą korzystać z pomocy prawnika.

szczegóły

Mikro przedsiebiorcy
Mikro przedsiebiorcy
od 1200PLN*

Pakiet Mikroprzedsiębiorcy to oferta skierowana do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

szczegóły

Sektor MŚP
Sektor MŚP
od 1500PLN*

Pomoc prawna dla przedsiębiorców wykonujących działalność gospodarczą w formie spółek cywilnych oraz prawa handlowego.

szczegóły

Duże firmy i instytucje
Duże firmy i instytucje
od 3000PLN*

Pakiet obsługi prawnej przeznaczonych dla dużych firm i instytucji, dal których pakiet MŚP jest niewystarczający.

szczegóły

* opłata miesięczna, podana kwota jest kwotą netto

Nieodpowiednia godzina?

Zostaw swoje dane - oddzwonimy