Windykacja należności z umów o roboty budowlane

Kancelaria zajmuje się prowadzeniem windykacji należności z umów o roboty budowlane, reprezentując m.in. podwykonawców, inwestorów czy generalnych wykonawców. W praktyce procesu inwestycyjnego bardzo często dochodzi do sporów związanych z regulowaniem należności pomiędzy podmiotami wykonującymi prace budowlane. Większość tego typu spraw wymaga skierowania na drogę sądową. Procesy sądowe dotyczące roszczeń z umów o roboty budowlane są najczęściej skomplikowane, dlatego też warto skorzystać w tym zakresie z usług profesjonalistów. Nasza kancelaria prawna prowadząc windykację w tym zakresie posiada wieloletnie, poparte sukcesami, doświadczenie w windykacji należności w branży budowlanej, w tym również w dochodzeniu roszczeń na zasadzie odpowiedzialności solidarnej inwestora i generalnego wykonawcy za zapłatę wynagrodzenia podwykonawcy. Egzekwujemy kary umowne, za nieterminowo lub niewłaściwie wykonane umowy o roboty budowlane.

Nasza kancelaria adwokacka świadczy również pomoc prawną w zakresie innych kwestii dotyczących windykacji. Zapraszamy do kontaktu.

windykacja robót budowlanych

Windykacja długów wynikających z umów o roboty budowlane prowadzona przez naszą Kancelarię oferuje doświadczenie i skuteczność w odzyskiwaniu należności. Podstawowymi dokumentami niezbędnymi do rozpoczęcia procesu dochodzenia należności są przede wszystkim umowy o roboty budowlane wraz z załącznikami, protokoły odbioru robót, dokumenty księgowe.

Windykacja roszczeń z umów o roboty budowlane obejmuje pomoc prawną zarówno w zakresie działań polubownych, jak i poprzez prowadzenie sprawy na etapie postępowania sądowego, aż do skierowania sprawy i reprezentowania Państwa w postępowaniu egzekucyjnym. Zajmujemy się również pełną obsługą prawną firm budowlanych, udzielamy porad prawnych, doradzamy w zakresie zapisów w umowach o roboty budowlane.

Windykacja należności

Windykacja należności przez kancelarie prawną to nie tylko większa szansa na odzyskanie długów. To również pewność, że wszystkie podjęte działania mieszczą się w granicach obowiązującego prawa.

sprawdź, od czego zacząć

Bezpłatna wycena windykacji

Wyceń koszty odzyskania swojej wierzytelności nie wychodząc z domu. Przekaż nam komplet informacji na temat długu. Zupełnie bezpłatnie wycenimy koszty windykacji.

Wypełnij formularz

Pełny zakres windykacji

PRACA KANCELARII W CZASIE ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO

Pragniemy Państwa zapewnić, iż w tym szczególnym czasie nasza kancelaria pracuje i służy pomocą. Jedyną zmianą jest sposób kontaktu. Ponizej prezentujemy najlepsze warianty uzyskania pomocy prawnej.

E-PORADA PRAWNA

Bez wychodzenia z domu. Korzystając z naszego formularza, zgłoś problem. Wszystkie sprawy załatwimy elektronicznie.

sprawdź, od czego zacząć

Porada telefoniczna lub Skype

Problem jest bardzo złożony lub preferujesz kontakt "osobisty". Nie ma problemu - zadzwoń - pomożemy

zadzwoń: 22 458 23 40

Nieodpowiednia godzina?

Zostaw swoje dane - oddzwonimy