Pakiety usług stałej obsługi prawnej

Pakiety/Abonamenty prawne to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie ułatwiające prowadzenie firmy. Pomoc prawna świadczona przez prawników kancelarii pozwala Klientowi za stosunkowo niewielką ryczałtową miesięczną opłatą pozostawać w stałym kontakcie z Kancelarią oraz konsultować się w bieżących sprawach i problemach prawnych, związanych z działalnością firmy. Klienci mogą też korzystać z licznych rozwiązań funkcjonalnych: telefonicznych i internetowych, dzięki którym skraca się czas poświęcony na umówienie spotkania z prawnikiem, uzyskanie informacji, porady prawnej czy wizyty w kancelarii.

Oferta pakietów/abonamentów prawnych umożliwia firmom i przedsiębiorcom opiekę prawną na każdym etapie podejmowania decyzji związanych z bieżącą działalnością gospodarczą, zapewniając bezpieczeństwo prawne i przeciwdziałając skutkom złych decyzji, które mogą narazić Państwa firmę na duże straty finansowe i niepotrzebny stres. Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z pakietu/abonamentu prawnego mają możliwość w dowolnej chwili zwrócić się z problemem prawnym do prawników Kancelarii, którzy rozwiążą wszelkie wątpliwości prawne. Wystarczy wysłać maila lub zadzwonić do nas, a my zajmujemy się resztą.

Pakiety/Abonamenty prawne to oferta, dzięki której nie musicie Państwo zatrudniać na etacie prawnika, wystarczy podpisać umowę na pakiet/abonament prawny już od 750 zł netto za miesiąc i współpracować z profesjonalną kancelarią prawną, do której można zgłosić się z każdym problemem prawnym. Prawnicy naszej Kancelarii dokonają dla Państwa m.in. analizy umowy, którą podpisujecie, przygotują potrzebne pismo, pomogą w negocjacjach z Państwa kontrahentami, doradzą w bieżących sprawach i problemach prawnych. Dzięki pakietowi/abonamentowi prawnemu zapewnimy Państwu profesjonalną opiekę prawną. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami oferowanych przez naszą kancelarię pakietów/ abonamentów prawnych.

about

Wybierz najkorzystniejszy pakiet

case
Klienci indywidualni
od 750PLN*

Pakiet ten jest adresowany do osób fizycznych, którzy za niewielką miesięczną opłatą mogą korzystać z pomocy prawnika.

szczegóły

case
Mikro przedsiebiorcy
od 1200PLN*

Pakiet Mikroprzedsiębiorcy to oferta skierowana do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

szczegóły

case
Sektor MŚP
od 1500PLN*

Pomoc prawna dla przedsiębiorców wykonujących działalność gospodarczą w formie spółek cywilnych oraz prawa handlowego.

szczegóły

case
Duże firmy i instytucje
od 3000PLN*

Pakiet obsługi prawnej przeznaczonych dla dużych firm i instytucji, dal których pakiet MŚP jest niewystarczający.

szczegóły

* opłata miesięczna, podana kwota jest kwotą netto

Nieodpowiednia godzina?

Zostaw swoje dane - oddzwonimy