Jakich dokumentów potrzebujemy przy windykacji

Dokumenty konieczne do uzyskania od Klienta w celu prowadzenia skutecznej windykacji długu są każdorazowo ustalane z wierzycielem przy przyjęciu sprawy. Przede wszystkim są to dokumenty potwierdzające istnienie należności, w tym jej wysokość, zasadność i podstawę (np. rozliczone faktury, oświadczenia, porozumienia lub ugody, kontrakty/umowy cywilnoprawne i inne dokumenty). W zależności z jakiego tytułu wierzyciel dochodzi swoich należności, prawnicy Kancelarii przygotują dla Państwa szczegółową informację dotyczącą wymaganych dokumentów.

W celu rozpoczęcia współpracy z kancelarią w zakresie windykacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy również do skorzystania z dedykowane formularza bezpłatnej wyceny windykacji. Uzyskanie wyceny nic nie kosztuje, a może zaowocować nawiązaniem współpracy.

Nasza kancelaria adwokacka świadczy również pomoc prawną w zakresie innych kwestii dotyczących windykacji. Zapraszamy do kontaktu.Windykacja należności

Windykacja należności przez kancelarie prawną to nie tylko większa szansa na odzyskanie długów. To również pewność, że wszystkie podjęte działania mieszczą się w granicach obowiązującego prawa.

sprawdź, od czego zacząć

Bezpłatna wycena windykacji

Wyceń koszty odzyskania swojej wierzytelności nie wychodząc z domu. Przekaż nam komplet informacji na temat długu. Zupełnie bezpłatnie wycenimy koszty windykacji.

Wypełnij formularz

PRACA KANCELARII W CZASIE ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO

Pragniemy Państwa zapewnić, iż w tym szczególnym czasie nasza kancelaria pracuje i służy pomocą. Jedyną zmianą jest sposób kontaktu. Ponizej prezentujemy najlepsze warianty uzyskania pomocy prawnej.

E-PORADA PRAWNA

Bez wychodzenia z domu. Korzystając z naszego formularza, zgłoś problem. Wszystkie sprawy załatwimy elektronicznie.

sprawdź, od czego zacząć

Porada telefoniczna lub Skype

Problem jest bardzo złożony lub preferujesz kontakt "osobisty". Nie ma problemu - zadzwoń - pomożemy

zadzwoń: 22 458 23 40

Nieodpowiednia godzina?

Zostaw swoje dane - oddzwonimy