Obsługa prawna z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego

Kancelaria oferuje Państwu kompleksowy zakres usług z zakresu szeroko pojętego prawa rodzinnego i opiekuńczego, w szczególności świadczone usługi dotyczą udzielania pomocy prawnej w sprawach o:

W zależności od potrzeb Klienta Kancelaria udziela również pomocy prawnej w zakresie sporządzania pozwów i innych pism procesowych, udziału w negocjacjach pozasądowych, reprezentację w sprawach sądowych oraz udzielanie porad prawnych. Doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego, m.in. spraw o rozwód czy separację, jak również o podział majątku wspólnego małżonków, gwarantuje profesjonalne i indywidualne zaangażowanie w każdą powierzoną Kancelarii sprawę.

 1. rozwód i separację;
 2. podział majątku wspólnego, majątkowych umów małżeńskich, zniesienia małżeńskiej wspólności ustawowej;
 3. alimenty, w tym także o uznanie obowiązku alimentacyjnego za wygasły oraz egzekucję alimentów;
 4. przyznanie, pozbawienie, ograniczenie władzy rodzicielskiej, o ustalenie kontaktów z dzieckiem;
 5. ustalenie bądź zaprzeczenie ojcostwa i macierzyństwa.

W zależności od potrzeb Klienta Kancelaria udziela również pomocy prawnej w zakresie sporządzania pozwów i innych pism procesowych, udziału w negocjacjach pozasądowych, reprezentację w sprawach sądowych oraz udzielanie porad prawnych. Doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego, m.in. spraw o rozwód czy separację, jak również o podział majątku wspólnego małżonków, gwarantuje profesjonalne i indywidualne zaangażowanie w każdą powierzoną Kancelarii sprawę.prawo rodzinne

 

Niektóre ciekawe sprawy, które prowadziliśmy

 • Rozwód z wyłączną winą małżonka na pierwszym terminie rozprawy, wysokie alimenty na dzieci.
 • Rozwód z orzeczeniem o winie oraz uzyskaniem alimentów na żonę i małoletnie dzieci w wysokości po 5000 zł.
 • Wygrana sprawa o rozwód. Przyznanie mojej Klientce pełni praw rodzicielskich i zasądzenie alimentów od byłego męża. Sprawa zakończona na jednej rozprawie.
 • Alimenty na dziecko w wysokości 5 tys. zł, wykazanie dużych kosztów utrzymania dziecka. W tej sprawie konieczna była pomoc w przygotowaniu dokumentów oraz przygotowania się klienta do sprawy.
 • Wygrana sprawa o podwyższenie alimentów po 10 latach z kwoty 300 zł do 2000 zł. Sprawa wygrana na pierwszym terminie rozprawy.

 

Inne sprawy, które prowadzimy:

 • Pomoc w przygotowaniu pozwu o rozwód. W ciągu wielu lat przygotowaliśmy wiele pozwów rozwodowych.
 • Wygrana sprawa rozwodowa o wyłączną winę małżonka oraz wysokie alimenty.
 • Reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach dotyczących podziału majątku po ustaniu związków partnerskich (podział majątku konkubenckiego).
 • Wiele wygranych spraw rozwodowych, w których sądy przyznały moim klientom - ojcom - pełną władzę rodzicielską nad dziećmi.
 • Reprezentowałem klientów w licznych sprawach o zasądzenie alimentów, obniżenie i podwyższenie alimentów oraz o uchylenie obowiązku alimentacyjnego.
 • Pomoc w uchyleniu alimentów na dziecko.

POTRZEBUJESZ SZYBKIEJ PORADY PRAWNEJ?

Wiele wątpliwości lub problemów natury prawnej związanych z prawem rodzinnym możesz rozwiązać bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z E-porady Prawnej.

sprawdź

PRACA KANCELARII W CZASIE ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO

Pragniemy Państwa zapewnić, iż w tym szczególnym czasie nasza kancelaria pracuje i służy pomocą. Jedyną zmianą jest sposób kontaktu. Ponizej prezentujemy najlepsze warianty uzyskania pomocy prawnej.

E-PORADA PRAWNA

Bez wychodzenia z domu. Korzystając z naszego formularza, zgłoś problem. Wszystkie sprawy załatwimy elektronicznie.

sprawdź, od czego zacząć

Porada telefoniczna lub Skype

Problem jest bardzo złożony lub preferujesz kontakt "osobisty". Nie ma problemu - zadzwoń - pomożemy

zadzwoń: 22 458 23 40

Powiązane usługi prawne

WSZYSTKIE DZIEDZINY PRAWA, W KTÓRYCH POMOŻEMY

Nasza kancelaria prawna zajmuje się wieloma dziedzinami prawa, dotyczącymi zarówno osób indywidualnych, małych i średnich firm, jak i dużych instytucji międzynarodowych.

Nieodpowiednia godzina?

Zostaw swoje dane - oddzwonimy